lang lang lang

Potřebujete pomoci se službou Bestcarmallorca? Nejprve zkuste nalézt odpovědi na Vaše otázky v Nápovědě. Když se odpověď nepodaří nalézt, kontaktujte nás a všechno společně rychle vyřešíme.
Jak začít    →    Vrácení vozu

Vrácení vozu

Jsou tři varianty vrácení vozu. První je na letišti, expresní parkoviště na 15 minut zdarma, při příjezdu se držte směr Parking
Express (je podobné jako na letišti v Praze), zóna, kde je bezplatné parkování jen na 15 minut, před kavárnou
Oasis.

Druhá varianta je vrácení auta v kanceláři TOPGEAR, pracovníci Vás pak všechny odvezou hned na letiště. Níže uvádíme mapu kanceláře - pro navigaci klikněte na obrázek mapy.

obrázek

Třetí varianta pro brzké odlety – vrácení auta na parkovišti letiště, v takovém případě Vám pošle Topgear podrobné informace k vrácení vozu. Mapa parkoviště na letišti níže na obrázku - po kliknutí se otevře možnost navigace.

obrázek

Vždy je potřeba se domluvit s pracovníky půjčovny a potvrdit si místo a čas. Min. 24 hodin před plánovaným předáním auta zpět, prosím kontaktujte číslo +34 634 30 64 31 nebo +34 695 66 25 81. Varianta vrácení vozu vždy závisí na aktuální personální situaci, počtu klientů v daný okamžik a také na čase vrácení vozu.

Rozhodnutí je pouze na pracovnících půjčovny. V případě nějakých problémů či změn mi neváhejte napsat či zavolat. Berte na vědomí, že je hlavní sezóna a letos rekordní množství klientů na ostrově, ne vždy Vám hned někdo vezme telefon nebo hned odepíše.

Děkuji za pochopení.
Obchodní podmínky v originále: topgearcarrentals.com/terms-conditions.htm

pencilTato webová stránka používá Cookies

Prohlížením obsahu těchto stránek a využíváním produktů a služeb na těchto stránkách souhlasíte s použitím Cookies. Další informace naleznete v sekci Ochrana soukromí.
Rozumím a beru na vědomí