lang lang lang

Potřebujete pomoci se službou Bestcarmallorca? Nejprve zkuste nalézt odpovědi na Vaše otázky v Nápovědě. Když se odpověď nepodaří nalézt, kontaktujte nás a všechno společně rychle vyřešíme.
Jak začít    →    Vrácení vozu

Vrácení vozu

Jsou dvě varianty vrácení vozu. První je vrácení vozu přímo v kanceláři TopGear. Níže je mapa, kam je potřeba vůz vrátit.

obrázek

Druhá varianta pro brzké odlety nebo mimo pracovní dobu TopGear – vrácení auta na parkovišti letiště, v takovém případě Vám pošle Topgear podrobné informace k vrácení vozu. Mapa parkoviště na letišti níže na obrázku - po kliknutí se otevře možnost navigace.

obrázek

Vždy je potřeba se domluvit s pracovníky půjčovny a potvrdit si místo a čas. Min. 24 hodin před plánovaným předáním auta zpět, prosím kontaktujte číslo +34 634 30 64 31 nebo +34 695 66 25 81. Varianta vrácení vozu vždy závisí na aktuální personální situaci, počtu klientů v daný okamžik a také na čase vrácení vozu.

Rozhodnutí je pouze na pracovnících půjčovny. V případě nějakých problémů či změn mi neváhejte napsat či zavolat. Berte na vědomí, že je hlavní sezóna a letos rekordní množství klientů na ostrově, ne vždy Vám hned někdo vezme telefon nebo hned odepíše.

Děkuji za pochopení.
Obchodní podmínky v originále: tomto odkaze

pencilTato webová stránka používá Cookies

Prohlížením obsahu těchto stránek a využíváním produktů a služeb na těchto stránkách souhlasíte s použitím Cookies. Další informace naleznete v sekci Ochrana soukromí.
Rozumím a beru na vědomí